
Lägenhet till salu i historisk byggnad med stora franska fönster och privat parkeringsplats. Träbjälkar i taket och "Velux" takfönster. Lägenheten ligger på territoriet för "Villa Aurora" bostadsrätt som renoverades 2020.
Lägenheten består av: stor hall, kök med skafferi, stort vardagsrum och badrum med dusch, två stora sovrum och ett badrum med "Villeroy&Boch" badkar. VVS tillverkad av "Sbordoni", badrumsfinish i porslinsstengods tillverkad av "Vallelunga".
Oberoende uppvärmning bestående av: "varmt golv" system, oberoende luftkonditioneringssystem. Hög värme- och akustisk isolering. Fönster och dörrar tillverkade av "PB-fönster" med 43 dB ljudisolering och dubbelglas med argongas och värmeabsorberande system. Innerdörrar tillverkade av "New Design Porte", entrédörrar med skyddsklass 3. Ett larmsystem och ett "smart hem"-system kan installeras.